Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
04/04/2022 14:35  Balti karikavõistluste tulemused
Nädalavahetusel avati aerutamise võistlushooaeg süstaslaalomiga Jägala jõel. Kahel päeval peeti maha Baltic Cup’i esimene etapp ja Harju Open võistlused. Jägala joa alusele lõigule oli mõõtu võtma tulnud nii Eesti kui Läti paremik – kokku oli startijaid 31. Kõige noorema osaleja sünniaastaks oli seekord 2008 ja vanim osaleja oli aukartust äratava sünniaastaga 1944. Jägala jõe kevadiselt külm suurvesi pakkus väljakutset ka kõvematele tegijatele, koguti hulganisti trahve, murti aere, lõhuti paate ja ei puudunud ka ebaõnnestunud pöörete tõttu külmas vees suplused. See kõik muutis võistlused pingeliseks kuni viimase hetkeni.
Naiste süstaklassis jagati kohti eestlaste vahel. Mõlemal päeval suutis tihedas heitluses võidu vormistada Kersti Pärnamägi Süstaslaalomi klubist Pirita. Teisele kohale tuli Marianne Klopets klubist Veeslaalom ja poodiumi madala astme sai seekord Maria Nechaeva, kes on võitja klubikaaslane.
 
Meeste kanuklassis oli ülekaalukalt parim lõunanaaber Krišs Ožols klubist Straume, kes ei andnud konkurentidele võimalust kummalgi päeval. Teise ja kolmada koha heitlust pidasid klubikaaslased Emils Varslavans ja Matiss Sils Lätist, kellest esimesel päeval oli parem Emils ja teisel päeval õnnestus aastakese nooremal Mattisel konkurenti võita. Parima eestlasena saavutas esimesel päeval Siim Peetris (Süstaslaalomi klubi Pirita) 4. koha ja teisel päeval 6. koha.
 
Kõige pingelisem heitlus peeti maha meeste süstaklassis. Esimene koht läks ülekaalukalt mõlemal päeval Läti parimale slalomistile Ritvars Celminsile. Poodiumi kahele madalamale kohale käis tihe heitlus mõlemal võistlusel. Kui esimese päeva kvalifikatsioonide põhjal näitas kolmandat aega ka eestlane Siim Peetris Süstaslaalomik lubist Pirita, siis finaalis pääsesid poodiumile Kaspars Pakers ja Martins Plaudis. Siim Peetris suutis saavutada 4. koha.
 
Teisel võistluspäeval oli samuti meeste süstaklassi teise ja kolmanda koha konkurents tihe. Teise kuni kaheksanda koha aegade erinevus jäi vähem kui 6 sekundi sisse, kuid taaskord suutsid teistest paremad olla Kaspars Pakers ja Martins Plaudis Lätist. Parima eestlasena lõpetas Siim Peetris, saavutades 7. koha.
 
Võistluste korraldajaks oli Süstaslaalomi klubi Pirita ja vabatahtlikud, ajavõttu teostas Nelson Timing ning toetajaks Eesti Kultuurkapital ja AVA-Ekspress OÜ.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi